Szukaj
  • Marta Kaczmarek

Sportowy dzień z dużym plecakiem


Kocham sport i dobrze wiem, jak ważna jest dobra torba, w którą spakuję się na trening. Moim faworytem w tej kwestii jest duży, nieprzemakalny plecak Borba z podwójnym denkiem. Na dół pakuję sportowe buty, a na górę pozostałe niezbędne rzeczy. Wszystko się mieści, a plecak jest dodatkowo zapinany na magnes. Delikatny, lekko transparentny kolor ecru dodaje mu nietuzinkowego wyglądu. Wewnątrz znajduje się również mała kieszeń na drobne skarby. Pakowanie na trening nigdy nie było takie proste :)

Plecak możemy nosić normalnie na dwóch ramionach, przewieszony crossowo lub na ramieniu. Ta wersja jest wyjątkowo pojemna i bez problemu pomieści buty na zmianę, strój do ćwiczeń, ręcznik, kosmetyczkę i napój. Zabieram ją ze sobą na siłownię i na basen, ale świetnie sprawdza się też w podróży jako bagaż podręczny. Zmieści się do schowków w samolotach oraz na półki w pociągu.

Worek z podwójnym dnem jest idealną alternatywą dla toreb na siłownię, a do tego ochroni Twoje rzeczy przed deszczem dzięki nieprzemakalnemu, winylowemu materiałowi.

Nieprzemakalny Worek z Podwójnym Dnem w kolorze Ecru znajdziecie TUTAJ

Proponuję też kolor zielony: TUTAJ

Może zainteresuje Was również wersja czarna, z bardziej miękkiego, ale także nieprzemakalnego materiału dostępna TUTAJ

#trening #plecak #siłownia

29 wyświetlenia