Szukaj
  • Marta Kaczmarek

W co ubrać się na plażę? Sprawdź nasze ręcznie robione crop topy


Spacery brzegiem morza to jedna z najpiękniejszych rzeczy na świecie. Niewiele może się dla mnie równać ze spokojem i poczuciem wolności, które daje mi morze i długie spacery wybrzeżem. Piasek, woda, szum fal - tego właśnie potrzebuję do całkowitego relaksu i złapania głębokiego oddechu od codziennego życia.

Jeśli natomiast chodzi o plażowy styl, to większość z nas kojarzy go z kostiumami, ale dziś chciałam pokazać Wam c.oś innego. Poznajcie ręcznie robione, bawełniane crop topy marki Borba. Są delikatne, kobiece i świetnie sprawdzają się w ciepłe, słoneczne dni.

Na plaży każda z nas lubi czuć się pewnie, a w takim topie jest to bezproblemowe. Nie musicie też martwić się o jego zmoczenie bo to bawełna i woda mu nie szkodzi.

Crop Topy Borba są dostępne w różnych kolorach, a jeśli interesuje Was jakiś inny, napiszcie do nas! Z przyjemnością dopasujemy go do Waszych potrzeb.

Dostępne miseczki to A, B oraz C.

Wyglądają cudownie do spódnic i szortów z wysokim stanem i mają regulowany, wiązany tył.

Są robione ręcznie, w naszej pracowni z pasją oraz dbałością o szczegóły.

W takim plażowym stylu nie sposób się nie zakochać. Polecam go każdej z Was bez względu na to czy planujecie wakacje nad morzem, nad jeziorem, czy w mieście. Topy sprawdzą się wszędzie, a wy będziecie w nich wyglądać barzo kobieco i z klasą.


40 wyświetlenia