Szukaj
  • Marta Kaczmarek

Trend alert: Work With Style! Poznaj nowe pokrowce na laptopy.


Jesteś jedną z tych zabieganych osób, które nie rozstają się ze swoim laptopem? Nie ma znaczenia czy pracujesz w korpo, w małej firmie, w agencji, czy na własny rachunek —o sprzęt do pracy trzeba dbać! Chcemy przecież, żeby nasze laptopy służyły nam jak najdłużej. Na szczęście teraz możemy o nie dbać stylowo.

Jaka ochrona jest najlepsza dla Twojego laptopa? W sklepach znajdziesz sporo toreb przeznaczonych do noszenia laptopa, ale zwykle są one bardzo formalne, nudne albo po prostu okrutnie drogie.

Drugą opcją są pokrowce. Ja długo szukałam takiego, który spełniłby moje oczekiwania. Miał być miękki, dobry jakościowo i oczywiście, musiał mi się podobać. Poza tym nie chciałam wydać na niego fortuny.

Na szczęście, jestem właścicielką polskiej marki, która tworzy akcesoria takie jak torby, czy plecaki lokalnie z najlepszych materiałów więc postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce. Stworzyłam pokrowce z najlepszej jakości skór ekologicznych, wzmacnianych podkładem. miękkie i przyjemne w dotyku, a ich kolory i faktury sprawiają, że pasują do dosłownie każdej biurowej i casualowej stylizacji.

Pokrowce wzmacniane są od wewnątrz pianką, dzięki której Twój sprzęt jest idealnie chroniony przed zarysowaniem. W środku znajdziesz podszewki czarną lub w kratę oraz dwie kieszenie.

Wszystkie pokrowce są oczywiście projektowany i szyte lokalnie w Warszawie i w Łodzi. Do wyboru masz kilka kolorów i materiałów. Pamiętaj, że szyjemy na Twoje zamówienie i możemy dostosować wymiary do Twoich potrzeb. Takie zamówienie zajmie nam kilka dni więcej, ale będzie dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Przejdź do sklepu i zobacz, który model jest stworzony dla Ciebie!

#pokrowiec #laptop

6 wyświetlenia